Nasi architekci

O nas

Jako jedna z najdłużej funkcjonujących na polskim rynku pracowni architektury, zapewniamy kreatywne oraz świeże pomysły.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i ciągłemu obserwowaniu zmieniających się trendów, potrafimy dostosować rozwiązania w pełni indywidualnie do potrzeb każdego Klienta, marzącego o wspaniałej przestrzeni do codziennego życia lub pracy. Nasz zespół to dyplomowani architekci, których wyobraźnia i kreatywność pozwalają realizować nawet najbardziej nietypowe pomysły, a także zaplecze współpracujących z nami branżystów, wykonawców i dostawców. Wśród naszych Klientów znaleźć można zarówno młodych ludzi, właścicieli luksusowych posiadłości, firmy, jak również deweloperów.

Wszystkie projekty są efektem współpracy Inwestora i architekta, czego wynikiem jest wiele ukończonych przez nas realizacji i publikacje w mediach.

Nie tylko projektujemy, ale również pomagamy w całym procesie inwestycyjnym – od analiz, poprzez koncepcję i projekty, po dobór materiałów, technologii i mebli. Umożliwia nam to współpraca z renomowanymi firmami wykonawczymi, które podobnie jak my, świadczą swoim Klientom profesjonalne usługi. Jednocześnie jesteśmy jedną z niewielu pracowni, która, mimo długiego stażu na rynku, idzie z duchem czasu i wyznaczając sobie surowe standardy wynikające z doświadczeń, zachowuje świeżość rozwiązań i pomysłów. Dzięki temu każdy nasz projekt jest unikatowy, gruntownie przemyślany i dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Pomożemy Państwu zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy, wybierając trafione i optymalne rozwiązania. Każdy architekt zatrudniony w Bauart Studio jest profesjonalistą, traktującym swoją dziedzinę nie tylko jako pracę, ale również pasję.


Bauart Studio - Architektura i Wnętrza, Ul. Braci Pillatich 1/36 00-771 Warszawa, Mokotów, Tel: 501647841