Projekt całościowy architektura i wnętrza

Proponujemy nową jakość w zakresie projektowania architektury, w tym projektowania domów jednorodzinnych czy mieszkań. Całościowe potraktowanie tematu bryły i wnętrza budynku (z możliwością uzupełnienia projektu domu, mieszkania o dokładne opracowanie urbanistyczne otaczającego terenu) daje efekt w postaci spójnej, harmonijnej i funkcjonalnej przestrzeni, spełniającej wszelkie Państwa oczekiwania. Pozwala także uniknąć przeróbek na etapie wykonawstwa.

Od początku procesu projektowego wspólnie zastanawiamy się nad charakterem, kompozycją, układem przestrzennym i wymogami użytkowników. Dokumentacja nie służy jedynie uzyskaniu pozwolenia na budowę, ale stanowi kompendium na temat opracowywanego budynku – zawiera dokładne rozwiązania zagadnień architektonicznych i wnętrzarskich, takich jak użyte w budynku technologie, projekty branżowe, rozwiązane detale architektury i wnętrz (np. dokładne projekty elewacji, schodów i balustrad, oświetlenia, łazienek, rozwiązań wejść i holi etc.). Dzięki dokładnym zestawieniom prac i materiałów oraz doborom, mogą Państwo uzyskać oferty wykonawców i dostawców dużo wcześniej i mieć czas na ich porównanie. Jednocześnie możliwe jest wcześniejsze rozpoczęcie budowy. Projekt zbiorczy zawiera w sobie wszelkie niezbędne (zależące od specyfiki budynku) projekty wykonawcze, które objaśniają wykonawcom, jak dokładnie należy wykonywać budynek.

Fazy związanie z projektowaniem bryły domu i jego wnętrza wzajemnie się przenikają i wynikają z siebie na wzajem, co daje oszczędność czasu i pieniędzy (najczęściej zaoszczędzone sumy znacznie przewyższają nasze honorarium) oraz gwarantuje w pełni dopracowany projekt Państwa inwestycji, zgodny z oczekiwaniami i założeniami koncepcji. Pomagamy na etapie całego procesu (nadzór autorski), a także możemy polecić Państwu współpracujące z nami doświadczone firmy dostawcze i wykonawcze, których usługi mieliśmy okazje wielokrotnie sprawdzić przy dotychczasowych licznych realizacjach dla różnych Klientów.

Więcej o projektach całościowych budynków, w domów jednorodzinnych,(wykaz dokumentacji, harmonogram współpracy) przeczytają Państwo w kolejnych sekcjach.

Bauart Studio - Architektura i Wnętrza, Ul. Braci Pillatich 1/36 00-771 Warszawa, Mokotów, Tel: 501647841