Projekt architektoniczny

Jako pracownia projektowa wychodzimy z założenia, że architekturę (niezależnie od przyjętych materiałów i stylistyki) powinien cechować oryginalny charakter. Dlatego oferujemy Państwu indywidualne projekty architektoniczne (wykonane przez profesjonalnych projektantów budowlanych i architektonicznych), które wspólnie z Klientem możemy dopasować do:

  • wymogów powierzchniowych,
  • oczekiwań plastycznych i stylistycznych,
  • charakteru otaczającego terenu,
  • wybranych technologii konstrukcji, ogrzewania i wentylacji etc.,
  • wymogów prawnych dla danego terenu.

Nasza pracowania architektoniczna współpracuje z wyspecjalizowanymi inżynierami branżowymi, wykonawcami oraz dostawcami, co gwarantuje spełnienie wszelkich wymogów bezpieczeństwa, jakości i wysoki poziom usług.

Wykonujemy projekty architektoniczno-budowlane, które możemy dodatkowo poszerzyć o: projekt wykonawczy (zakres zależny od konkretnego projektu i ustaleń z Państwem) oraz szczegółowy projekt urbanistyczny otaczającego terenu.

Dodatkowo, w naszym biurze architektonicznym możecie Państwo zamówić całościowy projekt (architektura + wnętrza), co gwarantuje pełną spójność plastyczną inwestycji i znacznie obniża koszt jej wykonania (oszczędności często przewyższają nasze honorarium).

Więcej o projektach architektonicznych (wykaz dokumentacji, harmonogram współpracy) przeczytają Państwo w kolejnych sekcjach.

Bauart Studio - Architektura i Wnętrza, Ul. Braci Pillatich 1/36 00-771 Warszawa, Mokotów, Tel: 501647841