Architekci

Kim jesteśmy?

Pracownia Bauart Studio powstała w latach 90-tych, a w obecnym kształcie istnieje od roku 2000. Została założona przez dwójkę dyplomowanych, młodych architektów, wyróżnionych w międzynarodowych konkursach absolwentów dwóch kierunków – architektury na Politechnice Warszawskiej oraz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych – Dariusza Polisiaka i Dorotę Rzucidło – Polisiak.

Pasja i zaangażowanie szybko przerodziły się w konkretne wyniki i prestiż naszej marki. Projektowaliśmy między innymi duże sklepy, takie jak Dantex, wnętrza sieci gastronomicznych, jak pierwszy w Polsce Burger King, część wnętrz Ambasady Stanów Zjednoczonych Ameryki, wnętrza Najwyższej Izby Kontroli w Warszawie i wiele innych podobnych obiektów. Jednocześnie projektowaliśmy także domy i wnętrza prywatnych klientów. Wszystko to zostało docenione i zauważone, o czym świadczą liczne publikacje z naszym udziałem w prasie i telewizji.

Z biegiem lat zmieniał się wyraz polskiej architektury i preferencje naszych Klientów, a my wyspecjalizowaliśmy się w konkretnym polu działania. Dziś możemy powiedzieć, że potrafimy zaprojektować rzeczy spełniające Państwa wymagania – wnętrza i domy – funkcjonalne, niepowtarzalne, zgodne z Państwa wizją i preferowanym stylem, a za razem piękne. Jednocześnie mamy wiedzę na temat palety materiałów, wpływu projektu na przebieg budowy i jej budżet, dzięki czemu nasze realizacje są ponadczasowe. Dzięki wieloletniej wiedzy naszej i naszego zespołu, a także współpracującym z nami, sprawdzonymi branżystami, firmami dostawczymi i wykonawcami, nasze projekty są dopracowane. Właśnie dlatego proces projektowania we współpracy z dowolnym Klientem nie jest eksperymentowaniem, ale przemyślanym, spójnym procesem. Większość naszych zamówień pochodzi z polecenia. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej rozbudowanej oferty, niezależnie od tego, czy jesteście deweloperem, Klientem planującym dużą inwestycję, czy też planujecie swoje pierwsze „m”. Dobry projekt wnętrz lub projekt domu gwarantuje zadowolenie i znacznie oszczędności w trakcie prac budowlanych i wykończeniowych i się po prostu zwraca z nawiązką.

Biuro projektowe współpracuje ze sprawdzonymi branżystami z zakresu projektowania konstrukcji oraz instalacji sanitarnych i HVAC, a także z rzeczoznawcami PPOŻ, SANEPID, BHP.

Projektowanie wnętrz  oraz projektowanie architektoniczne to nasza pasja, którą chcemy się dzielić – zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami współpracy!

 • architekt wnętrz warszawa
  Dariusz Polisiak

  Architekt wnętrz

  Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
  Projektant wnętrz i artysta plastyk, obszar działalności – projekty wnętrz.

 • architekt wnętrz warszawa
  Dorota Polisiak

  Architekt wnętrz

  Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
  Projektant wnętrz i artysta plastyk, obszar działalności – projekty wnętrz.

 • architekt warszawa
  Piotr Polisiak

  Architekt

  Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.
  Architekt, członek MOIA, posiada uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego bez ograniczeń.
  Obszar działania: projekty domów, architektoniczno – budowlane, adaptacje, przebudowy i rozbudowy.