Inni o nas

Jesteśmy polecani przez zadowolonych Klientów

O jakości pracy naszej pracowni świadczy nie tylko bogate portfolio, ale również referencje naszych Klientów oraz artykuły w prasie. Na przestrzeni lat nasze realizacje pojawiały się w pismach branżowych i lajfstajlowych, gazetach, a także w telewizji. Do wielu tematów wracaliśmy po latach, kiedy nasi dawni Klienci bez większych problemów sprzedawali swoje domy lub mieszkania. Następnie polecali nas nowym właścicielom, którzy zlecali nam restyling lub projekt wnętrz pod swoje wymagania nowo nabytych nieruchomości. Większość zamówień otrzymujemy z polecenia, co świadczy o wysokim poziomie zaufania, którym się szczycimy. Na Państwa życzenie doprowadzamy cały projekt od pierwszego szkicu na papierze do ostatniego pociągnięcia pędzla na wymurowanej ścianie.

Anna KsiazekAnna Ksiazek
20:01 14 Jun 23
Jestem zachwycona projektem wnętrz, który zamówiłam u architekta wnętrz z Bauart Studio. To są profesjonaliści, którzy potrafią stworzyć niepowtarzalne i funkcjonalne wnętrza. Projekt mieszkania spełnił wszystkie moje oczekiwania i pasuje do mojego stylu życia. Dzięki niewielkim zmianom już na etapie deweloperskim przestrzeń się powięszyła. Podoba mi się też aranżacja wnętrza, która jest nowoczesna, ale jednocześnie przytulna i ciepła. Warto skorzystać z usług Bauart Studio, jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu swojego mieszkania. Polecam z całego serca!
Katarzyna 1wrrgmKatarzyna 1wrrgm
11:15 05 Jun 23
Jestem bardzo zadowolona z projektu domu w Danii, który wykonał dla mnie projektant wnętrz i domów. Projektant wykazał się kreatywnością, profesjonalizmem i dbałością o szczegóły. Dom jest piękny, funkcjonalny i pasuje do mojego stylu życia. Architekt był również bardzo komunikatywny i elastyczny, dostosowując się do moich potrzeb i sugestii. Polecam usługi tego biura projektowego każdemu, kto szuka wysokiej jakości i indywidualnego podejścia do projektowania wnętrz i domów.
Tomasz MiklewiczTomasz Miklewicz
10:34 24 May 23
🏠 Cieszymy się pięknym wnętrzem naszego mieszkania zaprojektowanego z tym biurem projektowym. Szukaliśmy architekta wnętrz, który specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz w Warszawie i się udało!Wiedza i doświadczenie projektantów pozwoliła nam szybko stworzyć dla siebie idealne, ciepłe wnętrze trafiające w nasze oczekiwania.Projekt wnętrz jest niepowtarzalny i dostosowany do naszego stylu życia. Dzięki temu możemy czuć się dobrze we własnym salonie i cieszyć się pięknymi detalami, które zawsze wprowadzą pozytywną atmosferę. Salon i kuchnia są połączone, ale w taki sposób, że funkcjonalność obu pomieszczeń spełnia nasze oczekiwania. 🌞
Grzegorz JanuszekGrzegorz Januszek
15:53 24 Feb 23
Chcielibyśmy podziękować za projekt wykonany przez projektantów Bauart Studio z Warszawy i zarekomendować tę firmę. Dzięki pomocy doświadczonego architekta powstał układ funkcjonalny i wnętrza naszej kliniki w Józefosławiu (Warszawa). Z uwagi na wyjściowy układ i skomplikowaną konstrukcję jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu (stylu) końcowego. Wnętrza są widne ich wielkość jest większa niż w rzeczywistości, nadano im przytulnego nastroju, cała aranżacja wnętrza jest utrzymana w stonowanym, ciepłym beżu i dobrze oświetlona. Nadano im niepowtarzalny, ponadczasowy charakter i korzysta się z nich komfortowo. Zaprojektowane zostały pomieszczenia stomatologiczne i gabinet chirurgii estetycznej, do przy których architekt przewidział elegancką poczekalnię z wyraźnie zaznaczoną strefą wejścia oraz logo naszej kliniki wkomponowane w idealny sposób w ścianę. Współpraca obejmowała koncepcję z wizualizacjami 3d, projekt wykonawczy z zestawieniami materiałów wykończeniowych oraz pomoc w skompletowaniu materiałów wykończeniowych, mebli (dobraliśmy też tkaniny, dodatki i zieleń) i nadzór autorski nad realizacją prac budowlanych. Ważne były też koszty, które były adekwatne do wybranej wersji wystroju cechującej się elegancją, ale i prostotą. Dzięki zmianom wygląd końcowy jest niesamowity, dlatego warto polecić tę firmę.
Anna AleksandrowiczAnna Aleksandrowicz
20:42 22 Feb 23
Chciałabym wszystkim serdecznie polecić usługi architektów Bauart Studio. Zamienili moje mieszkanie z przedwojennej Warszawy (zabytkowej kamienicy) w widny, duży apartament z widokiem na park, chociaż wcześniej widok miałam na podwórko i sąsiedzi zaglądali mi w okna.Najpierw chciałam to wnętrze tylko odświeżyć, ale wspólnie doszliśmy do wniosku, że to nie wystarczy i przyda się bardziej kompleksowy projekt wnętrz. Problemem było wszystko – od opadających tynków i skrzypiących klepek w podłodze, aż po dziury w rurach. Okazało się jednak, że planowany remont zmieni istotnie wygląd i funkcje mojego wnętrza. Dodatkowo architekt przekonał mnie do wyburzenia niektórych ścian (dzięki temu wnętrze stało się widne) oraz do wyczyszczenia starych mosiężnych klamek w drzwiach, żeby utrzymać dawny klimat, mimo zastosowania w nim nowoczesnych rozwiązań projektowych.Zanim przeszliśmy do właściwego projektu, architekci stworzyli model 3d i fotorealistyczne wizualizacje, dzięki temu przewidzieliśmy każdy szczegół wcześniej.Wspólnie dobraliśmy również materiały wykończeniowe i wyposażenie, co mi bardzo pomogło w podejmowaniu decyzji, a w projekcie pojawiły się zestawienia z ilościami materiałów.PS: dziękuję za zastosowanie giętkich listew ściennych na łukach – nasz wykonawca naprawdę to docenił, a wyszło super – są niezniszczalne 😊Gorąco polecam 🙂
js_loader

Piszą o nas