Projekt wnętrz

Projektowanie i aranżacja wnętrz w Warszawie

Zajmujemy się aranżacją wnętrz i projektowaniem wnętrz:

  • mieszkań i domów 
  • usług (klinik, gabinetów, restauracji)

Projektowanie wnętrz współczesnych

Wnętrza współczesne charakteryzuje głównie ergonomia, prostota i oszczędność formy. Te założenia nie negują jednak poszukiwania za każdym razem indywidualnych rozwiązań przestrzennych, kompozycyjnych, materiałowych i barwnych. Istotna jest wielofunkcyjność projektowanych powierzchni i system oświetlenia pozwalający kreować w tym samym wnętrzu różne klimaty. Architekt wnętrz inspiracje czerpać może zewsząd (trendy w modzie, nowe technologie, ekologia i natura), ale najważniejsze jest dla niego spełnienie oczekiwań przyszłych użytkowników i stworzenie komfortowych warunków dla ich sposobu życia. Obszar naszej pasji to: projektowanie wnętrz.

Projektowanie wnętrz klasycznych i tradycyjnych

Hasło: klasyka formy jest ogromnie pojemne i niejednoznaczne. Za każdym razem znaczy co innego: czasem wątki historyzujące i dosłowność w ich stosowaniu, czasem – tylko ogólne zasady kompozycji i określoną gamę kolorystyczno-materiałową. Szukamy każdorazowo indywidualnych rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami naszych klientów, tworząc oryginalne, spójne kompozycyjnie, komfortowe przestrzenie, których „stylowość” nie przeszkadza pełnej funkcjonalności wynikającej z obecnych wymogów związanych ze współczesnymi systemami domowej infrastruktury. Zobacz nasze aranżacje wnętrz klasycznych w portfolio!

Projektowanie wnętrz powierzchni komercyjnych

Wnętrza i pomieszczenia komercyjne stawiają szereg związanych z ich specyfiką wymogów użytkowych i infrastrukturalnych, a także formalnych (uzgodnienia branżowe). Każdorazowo ekonomika stosowanych rozwiązań jest równie ważna jak jakość, trwałość, komfort i estetyka projektowanych wnętrz czy obiektów, związane z kwestią wizerunku firmy inwestującej.

Projekt zmian deweloperskich

Projekt możliwości zmiany lub znacznego polepszenia wyjściowego deweloperskiego układu wnętrz; rzut ścian; rzut aranżacji instalacji wod/kan oraz elektrycznej. Projekt można rozszerzyć do pełnego projektu wnętrz. Wykonanie zmian na tak wczesnym etapie daje znacznie lepsze możliwości aranżacji wnętrz. Nasi architekci posiadają uprawnienia budowlane, co znacznie ułatwia kontakt z deweloperem, ponieważ zmiany są wykonalne.

Osiedla deweloperskie – aranżacja wnętrz, funkcji i dopracowanie brył budynków, biura sprzedaży

Jedną z gałęzi naszej działalności jest projektowanie dla firm deweloperskich. Zwykle projekty architektoniczno-budowlane bywają mało szczegółowe (dokumentacja służy głównie zatwierdzeniom w urzędach i budowie stanu surowego) – wykonujemy zatem dokładne projekty elewacji oraz wnętrz budynków wraz z doborem materiałów, gamy kolorystycznej oraz wyposażenia i pomagamy skomponować przestrzeń otaczającą domy. W naszej ofercie znajduje się również aranżacja wnętrz biura sprzedaży. Projekty przygotowywane są w nowoczesnym, trójwymiarowym środowisku, co skutkuje dokładnym oraz wiernym rzeczywistości projektem i realizacjom niepozostawionym przypadkowi. Według opinii naszych dotychczasowych zleceniodawców znacznie podnosi to wyniki sprzedaży, często stanowiąc ważki element przy decyzji o zakupie nieruchomości, bo oferta bogatsza jest o profesjonalny pakiet zwizualizowanych (w postaci pokazu slajdów i filmu) rozwiązań od renomowanej pracowni wnętrz.

Podsumowując, oferujemy nowoczesne projekty wnętrz biurowych i innych powierzchni komercyjnych. Warszawa to miasto, w którym można nas znaleźć. Zapraszamy!

Dokumentacja - projekt wnętrz

Z czego składa się całe opracowanie?

Czas - projektowanie wnętrz

Harmonogram współpracy.