Projekt wnętrz

Projektowanie i aranżacja wnętrz w Warszawie

Zajmujemy się aranżacją wnętrz:

  • mieszkań i domów,
  • biur i pomieszczeń konferencyjnych,
  • restauracji, sklepów i gabinetów,
  • powierzchni sportowo-rekreacyjnych i wielu innych.

Projektowanie wnętrz współczesnych

Wnętrza współczesne charakteryzuje głównie ergonomia, prostota i oszczędność formy. Te założenia nie negują jednak poszukiwania za każdym razem indywidualnych rozwiązań przestrzennych, kompozycyjnych, materiałowych i barwnych. Istotna jest wielofunkcyjność projektowanych powierzchni i system oświetlenia pozwalający kreować w tym samym wnętrzu różne klimaty. Architekt wnętrz inspiracje czerpać może zewsząd (trendy w modzie, nowe technologie, ekologia i natura), ale najważniejsze jest dla niego spełnienie oczekiwań przyszłych użytkowników i stworzenie komfortowych warunków dla ich sposobu życia. Obszar naszej pasji to: projektowanie wnętrz.

Projektowanie wnętrz klasycznych

Hasło: klasyka formy jest ogromnie pojemne i niejednoznaczne. Za każdym razem znaczy co innego: czasem wątki historyzujące i dosłowność w ich stosowaniu, czasem – tylko ogólne zasady kompozycji i określoną gamę kolorystyczno-materiałową. Szukamy każdorazowo indywidualnych rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami naszych klientów, tworząc oryginalne, spójne kompozycyjnie, komfortowe przestrzenie, których „stylowość” nie przeszkadza pełnej funkcjonalności wynikającej z obecnych wymogów związanych ze współczesnymi systemami domowej infrastruktury. Zobacz nasze aranżacje wnętrz klasycznych w portfolio!

Projektowanie wnętrz powierzchni komercyjnych

Wnętrza biurowe i pomieszczenia komercyjne stawiają szereg związanych z ich specyfiką wymogów użytkowych i infrastrukturalnych, a także formalnych (uzgodnienia branżowe). Każdorazowo ekonomika stosowanych rozwiązań jest równie ważna jak jakość, trwałość, komfort i estetyka projektowanych wnętrz czy obiektów, związane z kwestią wizerunku firmy inwestującej.

Osiedla deweloperskie – aranżacja wnętrz, funkcji i dopracowanie brył budynków

Jedną z gałęzi naszej działalności jest projektowanie dla firm deweloperskich. Zwykle projekty architektoniczno-budowlane bywają mało szczegółowe (dokumentacja służy głównie zatwierdzeniom w urzędach i budowie stanu surowego) – wykonujemy zatem dokładne projekty elewacji oraz wnętrz budynków wraz z doborem materiałów, gamy kolorystycznej oraz wyposażenia i pomagamy skomponować przestrzeń otaczającą domy. W naszej ofercie znajduje się również aranżacja wnętrz biura sprzedaży. Projekty przygotowywane są w nowoczesnym, trójwymiarowym środowisku, co skutkuje dokładnym oraz wiernym rzeczywistości projektem i realizacjom niepozostawionym przypadkowi. Według opinii naszych dotychczasowych zleceniodawców znacznie podnosi to wyniki sprzedaży, często stanowiąc ważki element przy decyzji o zakupie nieruchomości, bo oferta bogatsza jest o profesjonalny pakiet zwizualizowanych (w postaci pokazu slajdów i filmu) rozwiązań od renomowanej pracowni wnętrz.

Podsumowując, oferujemy nowoczesne projekty wnętrz biurowych i innych powierzchni komercyjnych. Warszawa to miasto, w którym można nas znaleźć. Zapraszamy!

Dokumentacja - projekt wnętrz

Z czego składa się całe opracowanie?

Czas - projektowanie wnętrz

Harmonogram współpracy.