Salon - mieszkanie Ursynów
projektowanie wnętrz warszawa ursynów
Sypialnia w mieszkaniu na Ursynowie
Pokój dziecięcy w apartamencie na Ursynowie
Mieszkanie na Ursynowie
Zaprojektowana łazienka w apartamencie na Ursynowie
Apartament na Ursynowie
URSYN_-1
URSYN_-2
URSYN_-3
URSYN_-4
URSYN_-5
URSYN_-6
URSYN_-7
URSYN_-8
URSYN_-9
URSYN_-10
URSYN_-11
URSYN_-12
URSYN_-13
URSYN_-14
URSYN_-15
previous arrow
next arrow

Projekt wnętrz 

 

Apartament na Ursynowie – Warszawa

OPIS

Projekt wnętrza średniej wielkości apartamentu na warszawskim Ursynowie zakładał od początku stworzenie wnętrza czystego, minimalistycznego i spójnego kolorystycznie oraz geometrycznie. Na początku usunięto kilka zbędnych ścian dzielących lokal. Powiększono główną łazienkę o brodzik w poziomie posadzki oraz wprowadzono wspólną okładzinę z płyt wielkoformatowych, które łączą najważniejsze przestrzenie bez progów.

68

m2

Aranżacja wnętrz w apartamencie – Warszawa Ursynów

Dla czystości rozwiązań i oszczędności środków zastosowano drzwi z ukrytą ościeżnicą, malowane tak jak otaczające je ściany. Hol otwarto na salon i kuchnię. W projektowaniu wnętrz Warszawa Ursynów zastosowano wspólny sufit jako linię prowadzącą i łączącą przestrzenie o podobnej funkcji i natężeniu ruchu. Kolorystyka jest raczej oszczędna, a uzupełniają ją umiejętnie zaproponowane, mocne akcenty.

Dzięki tym wszystkim zabiegom udało się zaaranżować projekt wnętrza apartamentu Ursynów – nowoczesne i spełniające ściśle określone założenia Inwestorów z dużą ilością niewidocznych, zabudowanych szaf, dzięki czemu  utrzymanie porządku nie będzie problemem.

Projekty wnętrz nowoczesnych to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu!