previous arrow
next arrow
Slider

Projekt wnętrz 

 

47 m2 biały apartament

OPIS

Ten projekt jest świetnym przykładem jak z niewielkiego mieszkania można stworzyć komfortowy apartament w eleganckim ponadczasowym stylu.

47

m2

Mieszkanie przeznaczone dla dwójki młodych ludzi pokój dziecięcy (aktualnie niepotrzebny) włączony został do strefy salonu. Szafy zgrupowano przy wejściu przez co uzyskano w dużą hallu. Przesunięcie drzwi łazienki i skrócenie korytarza umożliwiło stworzenie właściwego układu funkcjonalnego dla łazienki i sypialni. Przeniesienie pralki do łazienki w zabudowie podblatowej umożliwiło stworzenie pełnowartościowego ciągu kuchennego z dodatkowym blatem w od strony jadalni.

Jednocześnie nowa instalacja elektryczna. układ sufitów zostały zaprojektowane tak aby możliwe było odtworzenie małego pokoju dziecięcego tak jak w wersji pierwotnej w przypadku zmiany sytuacji rodzinnej Właścicieli. Apartament utrzymany jestj w jasnej gamie z wykorzystaniem wielkoformatowych płyt gresu skontrastowanych niewielkimi wstawkami z czarnego granitu i elementami złota i mosiądzu. Zastosowanie polskiego gresu firmy Tubądzin w dobrej cenie, osprzętu z firmy Cersanit i zabudowy kuchennej opartej na modułach Ikea pozwoliło osiągnąć elegancki styl bez przekraczania “oszczędnościowego” budżetu Inwestora.

Projektowanie wnętrz Warszawa Bauart Studio. Zapraszamy do zapoznania się z całym portfolio: