Projekt wnętrz 

 

47 m2 biały apartament

OPIS

Ten projekt jest świetnym przykładem jak z niewielkiego mieszkania można stworzyć komfortowy apartament w eleganckim ponadczasowym stylu.

47

m2

wsteczwstecz
dalejdalej
previous arrownext arrow
Slider

Mieszkanie przeznaczone dla dwójki młodych ludzi pokój dziecięcy (aktualnie niepotrzebny) włączony został do strefy salonu. Szafy zgrupowano przy wejściu przez co uzyskano w dużą hallu. Przesunięcie drzwi łazienki i skrócenie korytarza umożliwiło stworzenie właściwego układu funkcjonalnego dla łazienki i sypialni. Przeniesienie pralki do łazienki w zabudowie podblatowej umożliwiło stworzenie pełnowartościowego ciągu kuchennego z dodatkowym blatem w od strony jadalni.

Jednocześnie nowa instalacja elektryczna. układ sufitów zostały zaprojektowane tak aby możliwe było odtworzenie małego pokoju dziecięcego tak jak w wersji pierwotnej w przypadku zmiany sytuacji rodzinnej Właścicieli. Apartament utrzymany jestj w jasnej gamie z wykorzystaniem wielkoformatowych płyt gresu skontrastowanych niewielkimi wstawkami z czarnego granitu i elementami złota i mosiądzu. Zastosowanie polskiego gresu firmy Tubądzin w dobrej cenie, osprzętu z firmy Cersanit i zabudowy kuchennej opartej na modułach Ikea pozwoliło osiągnąć elegancki styl bez przekraczania “oszczędnościowego” budżetu Inwestora.

Projektowanie wnętrz Warszawa Bauart Studio. Zapraszamy do zapoznania się z całym portfolio:

< powrót do projektów