Kuchnia z wyspą - projekt
NN2-001
NN95-002
NN4-001
NN51-001
NN3-001
NN91-001
NN997-001
NN99-001
RZUTY NOCEK
previous arrow
next arrow

Projekt wnętrz 

 

47 m2 biały apartament

OPIS

Ten projekt jest świetnym przykładem jak z niewielkiego mieszkania można stworzyć komfortowy apartament w eleganckim ponadczasowym stylu.

47

m2

Projekt apartamentu w odcieniach bieli

Mieszkanie w bieli przeznaczone dla dwójki młodych ludzi, pokój dziecięcy (aktualnie niepotrzebny) włączony został do strefy salonu. Szafy zgrupowano przy wejściu, przez co uzyskano w dużą hallu. Przesunięcie drzwi łazienki i skrócenie korytarza umożliwiło stworzenie właściwego układu funkcjonalnego dla łazienki i sypialni. Przeniesienie pralki do łazienki w zabudowie podblatowej umożliwiło stworzenie pełnowartościowego ciągu kuchennego z dodatkowym blatem w od strony jadalni.

Jednocześnie nowa instalacja elektryczna i układ sufitów zostały zaprojektowane tak, aby możliwe było odtworzenie małego pokoju dziecięcego tak jak w wersji pierwotnej w przypadku zmiany sytuacji rodzinnej Właścicieli. Apartament utrzymany jest w bieli i jasnej gamie kolorów, z wykorzystaniem wielkoformatowych płyt gresu skontrastowanych niewielkimi wstawkami z czarnego granitu i elementami złota i mosiądzu. Zastosowanie polskiego gresu firmy Tubądzin w dobrej cenie, osprzętu z firmy Cersanit i zabudowy kuchennej opartej na modułach Ikea pozwoliło osiągnąć elegancki styl bez przekraczania „oszczędnościowego” budżetu Inwestora.

Projektowanie wnętrz Warszawa Bauart Studio. Zapraszamy do zapoznania się z całym portfolio projektów wnętrz.