szel2-1-Scene 1 (1)
szel2-1-Scene 1 (3)
szel2-1-Scene 1 (4)
szel2-1-Scene 1 (6)
szel2-1-Scene 1 (5)
szel2-11-Scene 1 (2)
szel2-11-Scene 1 (7)
szel2-1-Scene 1 (9)
szel2-1-Scene 1 (8)
szel2-1-Scene 1 (10)
szel_RZUT1
previous arrow
next arrow

Apartament w drewnie Warszawa - projekt wnętrz 

 

Apartament w drewnie Warszawa

OPIS

Apartament w Warszawie przeszedł metamorfozę jeszcze w trakcie zakupu do dewelopera.

70

m2

Projekt apartamentu w drewnie, Warszawa – projekt wnętrz w trakcie zakupu od dewelopera.

Rzut lokalu zawierał „typowe” błędy. Można do nich zaliczyć: jedną łazienkę, WC bez prysznica, wejście do strefy salonu wprost na kuchnię, usytuowania kanap tyłem do okien i ich odległość od ściany telewizyjnej (jedynie 2 metry). Użytkownik nie czuł, że ma duże, ustawne mieszkanie.

Główne zmiany polegały na rekonfiguracji mebli salonu i kuchni, co spowodowało, że kuchnia została nieco wycofana od wejścia przegrodą w formie półwyspu, natomiast kanapy zostały zwrócone w stronę atrakcyjnego tarasu i okien przesuwnych (eksponując widok zza okien zamiast drzwi wejściowych do lokalu). Powiększony został WC, który wraz z prysznicem utworzył nową łazienkę. Korytarz do sypialni głównej został znacznie skrócony i włączony co części sypialni, powiększając ją. Poza zmianami czysto funkcjonalnymi zostały zaprojektowane dodatki i zabudowy, sufity, oświetlenie, kolorystyka.

Projekt wnętrz jest typowym przykładem, kiedy niewielka zmiana na wczesnym etapie powoduje wyraźną poprawę jakości i komfortu mieszkania. Projekt był wykonany przed realizacją ścian działowych i oddaniem lokalu Inwestorom. Odpowiednie rysunki w terminie trafiły do dewelopera, który wykonał zamienny układ ścian i instalacji.

Właścicielom pozostało już tylko dokończenie aranżacji wg szczegółowego projektu naszego autorstwa bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Projektowanie wnętrz Warszawa Bauart Studio. Zapraszamy do zapoznania się z całym portfolio: