FR_4-L_Scene 3 (7)
FR_4-L_Scene 3 (8)
FR_4-L_Scene 3 (9)
FR_4-L_Scene 3 (10)
FR_4-L_Scene 3 (11)
FR_4-L_Scene 3 (13)
FR_4-L_Scene 3 (12)
FR_4-L_Scene 3 (3)
FR_4-L_Scene 3 (4)
FR_4-L_Scene 3 (6)
FR_4-L_Scene 3 (5)
FR_4-L_Scene 3 (1)
FR_4-L_Scene 3 (2)
FR_rzut1
previous arrow
next arrow

Apartament Warszawa (Mokotów) - projekt wnętrz 

 

Apartament Warszawa – mokotów

OPIS

Apartament w Warszawie (Mokotów) zyskał duży salon oraz naturalne ciepło szlachetnych wykończeń.

75

m2

Projekt apartamentu w Warszawie (mokotów) – projekt wnętrz na etapie budowy przez dewelopera.

Zmiany przestrzenne i instalacyjne, wykonane na etapie budowy przez Dewelopera, pozwoliły zmienić nieciekawe mieszkanie o powierzchni ok.75 mkw w przestrzenny i wygodny apartament.

Zniknął długi, centralny korytarz. Pierwsza jego część przekształcona jest w rodzaj przedsionka z szatnią, a poszerzona reszta przechodzi w przestrzeń salonu. W nowym układzie część otwartej kuchni staje się jadalnią z wygodnym stołem, który nie koliduje ani z ciągiem kuchennym, ani z częścią wypoczynkową salonu. W niskiej zabudowie między strefą salonu a kuchnią kryje się zestaw sprzętu telewizyjno-nagłośnieniowy.

W sypialni mieści się podwójne, duże łóżko i modułowa zabudowa z regałami i szafami ubraniowymi. Łazienka wyposażona jest w natrysk typu walk-in, ukryty w zabudowie firmowy zestaw szuflada+pralka+suszarka, oraz długi blat z nastawną umywalką i podwieszonymi szufladami. Nad wiszącą miską wc z funkcją bidetu mieszczą się dodatkowe szafki. Gabinet z poszerzonym wejściem jest strefą widoczną z salonu, ale w przyszłości może zostać zaaranżowany jako następny pokój bez zmian budowlano-instalacyjnych

Projektowanie wnętrz Warszawa Bauart Studio. Zapraszamy do zapoznania się z całym portfolio.