projektant wnętrz
projekt wnętrz
aranżacja wnętrz
wystrój wnętrz
projekt wnętrz domu
projektant wnętrz
projekt wnętrz sypialni
projekt łazienki
pokój dziecka
wnętrza pokój dziecka
SAL1
SAL2
SAL3
SAL5
SAL6
SAL7
SAL8
SAL9
SAL10
SAL11
previous arrow
next arrow

Projekt wnętrz domu pod Sękocinem 

 

Dom Warszawa Sękocin

OPIS

2-kondygnacyjny dom w okolicach Sękocina został zaadaptowany do działki i przeprojektowany, wraz z projektem wnętrz, dzięki czemu całość jest spójna i odpowiada wymaganiom naszych Klientów.

150

m2

Projekt adaptacji i projekt wnętrz domu w okolicach Skękocina.

Dwukondygnacyjny dom został przez nas delikatnie przeprojektowany i zaadaptowany do działki Inwestorów. Zmiany wynikały w dużej mierze z wykonanego przez Bauart Studio projektu wnętrz od podstaw. Założono, że styl będzie nowoczesny, ale zarazem ciepły i przytulny. W tym celu użyto naturalnych materiałów, jak kamień, drewno, wysokiej jakości wyprawy cementowe oraz meble z litego drewna. Program użytkowy dostosowaliśmy do wymogów rodziny 2+2. Wnętrza są nie tylko piękne, ale także funcjonalne i ponadczasowe. Parter tworzy obszerna jadalnia z kuchnią i salonem z kominkiem, hol ze schodami i oddzielną szatnią i wc dla gości. Przy kuchni udało nam się „ukryć” spiżarnię.

Na piętrze zaprojektowano elegancką sypialnię z własną łazienką, łazienkę ogólnodostępną, dodatkowy pokój do pracy oraz pokoje dla dzieci. Duże skośne okna będą mogły być zasuwane elektrycznymi zasłonami (skośnymi). Wszystkie drzwi są ukryte w ścianach i tworzą z nimi wspólne płaszczyzny, co spowodowało, że projekt wnętrz i wystrój wnętrz zyskał niepowtarzalny styl.

Dodatkowo w sypialni zaprojektowano mebel z dużym, okrągłym lustrem.

Całość utrzymana jest w spójnym stylu, w każdym pomieszczeniu znajdują się specjalnie zaprojektowane elementy akcentujące charakter wnętrz domu, ale pozwalające także zachować odrębność od pozostałych wnętrz.

Projektowanie wnętrz i domów Warszawa Bauart Studio. Zapraszamy do zapoznania się z całym portfolio: