zab_1a-Scene 1 (4)
zab_1a-Scene 1 (1)
zab_1a-Scene 1 (2)
zab_1a-Scene 1 (3)
zab_1a-Scene 1 (5)
zab_1a-Scene 1 (6)
zab_1a-Scene 1 (7)
zab_1a-Scene 1 (8)
zab_1a-Scene 1 (9)
zab_1a-Scene 1 (10)
ZAB rzu1t
previous arrow
next arrow

Dom (Warszawa - Ząbki) - projekt wnętrz 

 

Dom w Ząbkach

OPIS

2-kondygnacyjny Dom pod Warszawą został w porę zmodyfikowany, dzięki czemu mieszka się w nim znacznie lepiej.

230

m2

Projekt zmian funkcjonalnych i wnętrz domu w Ząbkach pod Warszawą.

Dwukondygnacyjny dom jednorodzinny został na etapie stanu surowego przeanalizowany z funkcjonalnie. Wspólna wizja Klientów i architektów przełożona została w konkretny pomysł. W wyniku przebudowy paru ścian działowych na parterze powstały: wygodny hol wejściowy, elegancka toaleta dla domowników i gości, oraz przestronna kuchnia, wydzielona od salonu zabudową meblową. Redukcja kilku ciemnych, ciasnych i nieustawnych pomieszczeń pozwoliła na uzyskanie w salonie strefy jadalni z dużym, rozkładanym stołem na kilkanaście osób, na wyeksponowanie pięknych, otwartych schodów na piętro i stworzenie czytelnego układu strefy wypoczynkowej z rozbudowanym zestawem kanap, dużym tv i biblioteką. Na piętrze po minimalnej przebudowie wydzielone zostały dwie strefy.

Prywatna część rodziców składa się z dostępnej z sypialni własnej, powiększonej łazienki, garderoby i pomieszczenia gabinetowo-rekreacyjnego. Na pozostałej powierzchni pojawiła się druga łazienka z funkcją pralni i 2 duże sypialnie dziecięce z dużą ilością szaf.

Parter scalają podłogi bez-spoinowe z mikro-cementu i system linii prowadzących oświetlenia. Elementami ocieplającymi koloryt wnętrza są fornirowane płyciny oraz dywanowe schody drewniane i trejaże w tym samym wybarwieniu słupków. Kompozycję dopełniają lampy obiektowe i grafiki.

Projektowanie wnętrz i domów Warszawa Bauart Studio. Zapraszamy do zapoznania się z całym portfolio: