previous arrow
next arrow
Slider

Penthouse Warszawa - projekt wnętrza 

 

Penthouse wilanów – Warszawa

Penthouse w nowoczesnym stylu wilanów – projekt wnętrza

Projekt wnętrz luksusowego mieszkania (penthouse) w sercu Miasteczka wilanów, otoczonego tarasami o podobnej powierzchni. Stanowi własność młodego, intensywnie pracującego małżeństwa z dwójką dzieci. Przemyślenia, związane z urządzeniem poprzednich ich mieszkań, doprowadziły do wspólnej decyzji o przyjęciu oszczędnego, minimalistycznego stylu wnętrz. Dodatkowo ma pozwalać na to, żeby naturalny, codzienny nieład nie zakłócał idei głównych założeń przestrzennych.

288

m2

Zredukowana do gamy spokojnych szarości, bieli i grafitów kolorystyka jest tłem dla dowolnych akcentów barwnych w postaci tkanin, obić, opraw grafik, unikatowych mebli i bibelotów. Niewielka przebudowa pozwoliła na wygospodarowanie łaźni parowej przy łazience gościnnej, powiększenie łazienki przy głównej sypialni, wygodne rozwiązania jadalni przy strefie kuchennej i widokowe powiązanie pokoju dziennego z rozległym tarasem.

Przestrzenie ogólne łącznie z tarasami uzyskały jednorodny charakter poprzez zastosowanie w środku i na zewnątrz tych samych materiałów, podświetleń i wątków kompozycyjnych. Dodatkową atrakcją są dwa kominki ekologiczne (wewnętrzny i ogrodowy) oraz miejsce do grillowania. Projekt zrealizowany.

Projektowanie wnętrz Warszawa Bauart Studio. Zapraszamy do zapoznania się z całym portfolio: