Penthouse Warszawa - projekt wnętrza 

 

Penthouse Wilanów – Warszawa

Penthouse w nowoczesnym stylu Wilanów – projekt wnętrza

Projekt wnętrz luksusowego mieszkania (penthouse) w sercu Miasteczka Wilanów, otoczonego tarasami o podobnej powierzchni. Stanowi własność młodego, intensywnie pracującego małżeństwa z dwójką dzieci. Przemyślenia, związane z urządzeniem poprzednich ich mieszkań, doprowadziły do wspólnej decyzji o przyjęciu oszczędnego, minimalistycznego stylu wnętrz. Dodatkowo ma pozwalać na to, żeby naturalny, codzienny nieład nie zakłócał idei głównych założeń przestrzennych.

288

m2

wsteczwstecz
dalejdalej
previous arrownext arrow
Slider

Zredukowana do gamy spokojnych szarości, bieli i grafitów kolorystyka jest tłem dla dowolnych akcentów barwnych w postaci tkanin, obić, opraw grafik, unikatowych mebli i bibelotów. Niewielka przebudowa pozwoliła na wygospodarowanie łaźni parowej przy łazience gościnnej, powiększenie łazienki przy głównej sypialni, wygodne rozwiązania jadalni przy strefie kuchennej i widokowe powiązanie pokoju dziennego z rozległym tarasem.

Przestrzenie ogólne łącznie z tarasami uzyskały jednorodny charakter poprzez zastosowanie w środku i na zewnątrz tych samych materiałów, podświetleń i wątków kompozycyjnych. Dodatkową atrakcją są dwa kominki ekologiczne (wewnętrzny i ogrodowy) oraz miejsce do grillowania. Projekt zrealizowany.

Projektowanie wnętrz Warszawa Bauart Studio. Zapraszamy do zapoznania się z całym portfolio:

< powrót do projektów