Publikacje media

Mówią o nas w mediach..

2014 Świat rezydencji wnętrz&ogrodów

Reportaż z rozległej, stylowej rezydencji w kształcie otaczającej kameralny ogród podkowy o klasycznych, wyciszonych wnętrzach, zwróconych „do środka”. Przepiękne, dwubiegowe schody z holu spotykają się na galerii, stanowiącej zwornik między dwukondygnacyjnym holem i centralnym salonem, przechodzącym w oranżerię. Wyjątkowo rozbudowany program sportowo – rekreacyjny objął dwupoziomową salę fitness i salę do squasha, duży basen z zapleczem barowym, własną łazienką, łaźnią parową i sauną, a na piętrze salę kinową i salę bilardową. Mimo trudnej geometrii wnętrz (przenikające się elipsy) i konieczności wkomponowania skomplikowanych instalacji, realizacja powiodła się znakomicie.

link: swiatrezydencji.pl

2013 Świat rezydencji wnętrz&ogrodów

Zestaw zdjęć z kilku domów w Warszawie i Poznaniu z wnętrzami o różnym charakterze, ilustrujący wachlarz możliwości stylistycznych naszej pracowni.

2010 Świat rezydencji wnętrz&ogrodów

Ciepła, stylowa rezydencja, położona pośród lasów i jezior okolic Szczecinka, została zrealizowana z dbałością o każdy szczegół w rysunku posadzek, sufitów i balustrad zmodernizowanego holu głównego i schodów, kształcie kamieniarki kominków, stolarki zabudów i boazerii oraz detalu licznych łazienek w ekskluzywnych liniach płytek i dobranym kamieniu.

link: swiatrezydencji.pl

Puls Biznesu

Seria artykułów, dotyczących naszych realizacji wnętrz użyteczności publicznej (sklepowych, biurowych, uniwersyteckich). Wywiady w gazecie.

Rzeczpospolita

Cykl artykułów z publikacjami naszych realizacji wnętrz mieszkań i apartamentów, uzasadniający tezę, że warto mieć dobry projekt.

Dom&Wnętrze

Publikacja prasowa, ukazująca na przykładzie jednej z naszych realizacji, jak można przebudować i zmodernizować wnętrza „bliźniaka”, uzyskując efekt zwiększenia przestrzeni i wykorzystując nawet niskie piwnice (sala taneczna z barem i jacuzzi).

Murator

Artykuły na temat realizacji wnętrz, w tym sklepów i butików.

Super Express

Poczytna rubryka o charakterze „rad i porad” – „zdaniem eksperta”.

Murator Architektura

Opis modernizacji odzyskanej przez dawnych właścicieli przedwojennej apteki przy ul. Puławskiej w Warszawie. Wnętrze nagrodzone w rankingu aptek „Gazety Wyborczej”.

Bauart Studio - Architektura i Wnętrza, Ul. Braci Pillatich 1/36 00-771 Warszawa, Mokotów, Tel: 501647841